V petek, 18.9.2020, so se dijaki srednjih šol podali v šolo kar peš. Na pot so se, tako kot vsako leto, podali v okviru evropskega tedna
mobilnosti, in sicer iz dveh smeri, iz Šentjerneja in iz Dolenjskih Toplic v zgodnjih jutranjih urah (od 4. ure zjutraj). V šentjerneju jih je na pot pospremil župan Občine Šentjernej Jože Simončič. Skupina dijakov in profesorjev iz obeh smeri se je ob 8. uri združila na Glavnem trgu pred Rotovžem in nato skupaj krenila k pouku.
Zakon o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij (ZDSMA), ureja ukrepe za zagotovitev dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij zavezancev po tem zakonu za vse uporabnike, zlasti za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti. Ta zakon se uporablja za državne organe, organe samoupravnih lokalnih skupnosti in osebe javnega prava
Spletna stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke, za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti.
Za več informacij si preberite Politika piškotkov.