Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • FRANC BEVC
  • JURE GORENC
  • JURE GRUBAR
  • MATEJ REŠETIČ
  • RENATA ŠKEDELJ
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • SIMON ŠTEMBERGER
  • SAMO KEČKEŠ
  • TAJANA STIPAN
  • JURE GRUBAR
  • ALEKSANDER FURER
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • IDA GORIŠEK
  • MATJAŽ JUDEŽ
  • MATJAŽ KOŠAK
  • SIMON ŠTEMBERGER
  • JOŽE BRULC
Dokumenti, priloge
Klikni tukaj za prikaz prilog

Mandatno obdobje 2018 do 2022

10.12.2019 ob 16.00
26.11.2019 ob 16.00
08.10.2019 ob 17.00
04.09.2019 ob 17.30
02.07.2019 ob 18.00
04.06.2019 ob 18.00
10.04.2019 ob 18.30

Mandatno obdobje 2014 do 2018

Mandatno obdobje 2010 do 2014