Komisija za spremljanje položaja romske skupnosti

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • DARKA BRAJDIČ
  • VALENTIN BRAJDIČ
  • ALEKSANDRA HUDOROVAC
  • MARJETKA RANGUS
  • VIKTORIJA RANGUS
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • JOŽE HROVAT
  • SAŠO BRAJDIČ
  • DEJAN JURKOVIČ
  • SILVESTER JURKOVIČ
  • DARINKO KUŠLJAN
  • ANTONIJA STROJIN

Mandatno obdobje 2014 do 2018

18.01.2018 ob 17.00
01.03.2017 ob 16.00
08.09.2016 ob 18.00
28.04.2016 ob 18.00
07.07.2015 ob 19.30
17.06.2015 ob 19.30
15.05.2015 ob 18.00
21.01.2015 ob 18.20
;
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.