Domov Organi občine Občinski svet Odbor za okolje in prostor

Odbor za okolje in prostor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • ALOJZ HOSTA
  • ANDREJ MIKEC
  • JOŽE SIMONČIČ
  • SAMO KEČKEŠ
  • GORAN KRANJC
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • PETER CVELBAR
  • MILENA DRNOVŠEK
  • MOJCA LAMPE KAJTNA
  • ALBERT PAVLIČ
  • JOŽE SIMONČIČ
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • DARKO HOMAN
  • JANEZ BRATKOVIČ
  • JOŽE ŠVALJ
  • STANISLAV LUZAR
  • JOŽE HROVAT

Mandatno obdobje 2018 do 2022

06.11.2019 ob 17.00
27.06.2019 ob 17.00
05.06.2019 ob 17.00
08.05.2019 ob 18.00
10.04.2019 ob 18.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018

;
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.