Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • VESNA BREGAR
  • DARIJA KOVAČIČ
  • ANDREJ MIKEC
  • MARJETKA RANGUS
  • JOŽE VRTAČIČ
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • LUKA LUZAR
  • ANDREJ MIKEC
  • ALBERT PAVLIČ
  • JOŽE ŠVALJ
  • RENATA TURK
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • RADKO LUZAR
  • LUKA LUZAR
  • STANISLAV SLUGA
  • IGOR KALIN
  • MAJAŽ ZAGORC

Mandatno obdobje 2018 do 2022

20.01.2020 ob 16.00
22.11.2019 ob 16.00
23.10.2019 ob 16.30
21.05.2019 ob 17.00
07.05.2019 ob 17.00
25.02.2019 ob 19.00
12.02.2019 ob 17.00
22.01.2019 ob 16.00
16.01.2019 ob 17.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018

;
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.